ארזי עדן- עיצוב בעץ ארז     072-2367727      077-4403998     054-4565835       loghome.il@gmail.com

קיימות לא מעט חברות ישראליות המתעסקות בתחום הבנייה של מוצרי עץ רבים.
חברת "ארזי עדן" לוג הום בע"מ, נוסדה משנת 1992 והיא נחשבת לחברה מהמובילות בתחומה המתמחה בבנייה בעץ ארז של מוצרים רבים: החל מבתי עץ ופרגולות ועד לרהיטים ומוצרי גינה רבים.

בניית בתי עץ 

אם אתם מעוניינים בבניית בתי עץ, תוכלו לפנות לחברתנו עם המפרט הטכני הדרוש לכם – ואנו נתאים ונייצר את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.
החברה שמה דגש רב על מקצועיות ואיכות החומרים ומקפידה על בנייה בעצי ארז איכותיים ביותר. כך שבמילים אחרות, רכישה בחברתנו משמעותה התחייבות לכך שאתם מקבלים מוצר איכותי אשר מתאים לצרכים שלכם לתקופה ארוכה של שנים.
כמה מילים על בניית בתי עץ ועל התהליך בפועל,
לאלו מאתנו אשר אינם מכירים את התחום דיו, נפרט עכשיו כמה עובדות ויתרונות שיש לבניית בתי העץ:
ראשית כל, המבנה של בתי העץ קל מאוד לשינוי. כלומר, במידה ואתם מעוניינים לבצע שינויים בצורה של בית העץ – לא מדובר במשימה ארוכה ומורכבת. 
בנייה בעץשנית, בתי העץ מחזיקים בתכונות איטום ובידוד טובות יותר מבתי הבטון. כלומר, תצטרכו להשקיע הרבה פחות אנרגיה כדי לחמם את בית העץ בהשוואה לחימום של מבנה בטון רגיל.

 

קיימים שימושים רבים לבתי העץ: אם זה למטרת צימרים, בתי הארחה, בתי עסק – כל אלו יכולים להיות מעוצבים במספר רחב של סגנונות: עיצוב כפרי-אותנטי, עיצוב עתיק, עיצוב "נקי" יותר, וכו'.
לסיום, נזכיר כי העלויות הכרוכות בבניית בית עץ נחשבות לזולות יחסית. וכאן מדובר בשיקול משמעותי אשר עשויות להיות לו השלכות רבות בסופו של דבר על הכיס שלכם. כאמור, בניית בתי עץ נחשבת לקלה ופשוטה יותר, לזולה יותר – ובמילים אחרות: מתאימה יותר להרבה מאוד מקרים.


בנייה מעץ – רק אצל חברות מקצועיות

אין ספק שבמהלך השנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בביקוש לבניית בתי עץ במקומות רבים ברחבי הארץ; כפרי הארחה, בתי נופש, צימרים, עסקים רבים ועוד. לעיתים אף משתמשים בבתי עץ למטרת מגורים פרטיים. אנו מעריכים כי מגמה זו תלך ותגבר בשנים הקרובות.
לפני שאנו מתחילים בתהליך של בניית בתי עץ, רצוי לפנות לחברות המתמחות בתחום זה – בהן מומחים מקצועיים בתחום יוכלו לסייע בבחירת המבנה הנכון, בהתאמתו לצרכים שלכם וכו'. חברת "ארזי עדן" היא דוגמה לחברה כזו. בהצלחה!

הנכם מוזמנים לחייג אלינו לטלפון 072-2367727 או השאירו פרטים
ראשי: 072-2367727 פקס: 077-4403998 נייד רותי: 054-4565835 דוא”ל: loghome.il@gmail.com
כלי נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
H הדגשת כותרות
הדגשת קישורים
תיאור תמונות
מונוכרום
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה