ארזי עדן- עיצוב בעץ ארז     072-2367727      077-4403998     054-4565835       loghome.il@gmail.com

סאונה ביתית - חלום שיכול בקלות להתגשם!

התקנה של סאונה פרטית בבית שלכם היא מהלך של בחירה באיכות החיים, בחירה בבריאות, בחירה בהבאת האיכויות המעולות ביותר למרחב החשוב ביותר שלכם – לביתכם.

לרובנו, סאונה ביתית היא הגשמה של חלום, והזדמנות לשדרג את חווית החיים לרמה הבאה. אנו בארזי עדן גאים להיות חלק בהחלטה הזו, ולהביא את הניסיון רב השנים שלנו, הידע שלנו והיכולות המקצועיות שלנו לשולחן העבודה, בכדי לייצר בעבורכם סאונה ביתית מושלמת, בהתאמה אישית לצרכים שלכם.

סאונה ביתית

 

על יתרונות הסאונה הביתית 

בנייתה והתקנתה של סאונה ביתית תאפשר לכם למנף את היתרונות הרבים של הסאונה באופן ישיר ומיידי, מתי שתחפצו, ובפרטיות הבית שלכם. לסאונה יתרונות רבים, והראשונים במעלה הם יתרונותיה בתחום הבריאות.

♦ שחרור מתחים מהגוף – החיים לא חסרים ברגעים של מתח וכל המתחים הללו מצטברים בגוף, ויוצרים, חלקם מיד וחלקם לאחר זמן מה, כאבים ומחושים שונים. השהות בסאונה מפזרת מתחים אלו, ומרפה אותם מן הגוף.

♦ התאוששות לאחר פעילות גופנית – פעילות גופנית כרוכה בכיווץ השרירים, ובכדי להתאושש ולהשתקם, השרירים זקוקים להרפיה עמוקה המאפשרת זרימת דם ענפה והבאת חומרי הזנה למקום תוך שחרור חומצות החלב. נגישות לסאונה שנמצאת בבית מאפשרת התאוששות מהירה ובריאה בצורה אופטימאלית.

♦ הרגעת מערכת העצבים – אפקט מיוחד שיש לסאונה הוא בהרגעה והרפיה של מערכת העצבים, פעולה חיונית לשמירה על בריאות הגוף ותפקוד מערכת השריר-שלד לאורך השנים.

♦ המרצת מחזור הדם – מחזור דם בריא ויעיל הוא הבסיס לבריאות מלאה, וסאונה ביתית היא הכלי היעיל ביותר להמרצת מחזור הדם שלכם.

♦ ניקוי והתחדשות העור – העור שלנו חשוף בכל יום לנזקי האוויר והשמש, והיכולת שלו להתחדש תלויה רבות בשחרור הרעלים דרך הזעה וניקוי הנקבוביות, דבר הקורה בצורה עמוקה בשהות בסאונה.

 

הסאונה שלכם בארזי עדן סאונה המתאימה לכל בית

בארזי עדן אנו מזמינים אתכם לבחור ממספר גדלים מקובלים בהזמנת סאונה, אשר מתאימים לבין 2-8 אנשים. ניתן כמובן לבנות סאונות בכל סדר גודל, בהתאם לצורך שלכם והכול ביד מיומנת ומעץ הטוב והאיכותי ביותר.

סאונת העץ לא רק נותנת לכם תמיכה באיכות החיים והבריאות, אלא הופכת לאלמנט משמעותי ברמה הדקורטיבית ועם ניסיון של שנים בעבודות עץ ובניית סאונות בהתאמה אישית אנו נשמח להיות חלק אינטגראלי בפרויקט האישי שלכם לסאונה המושלמת לבית שלכם.

חברת ארזי עדן לוג הום בע"מ מציעה את הסאונה, האיכותית והעמידה ביותר.

 

לקבל פרטים נוספים והצעת מחיר, חייגו:

072-2367727 | 054-4565835

 

נשמח לעמוד לשירותכם,

חברת ארזי עדן לוג הום בע"מ          

הנכם מוזמנים לחייג אלינו לטלפון 072-2367727 או השאירו פרטים
ראשי: 072-2367727 פקס: 077-4403998 נייד רותי: 054-4565835 דוא”ל: loghome.il@gmail.com
כלי נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
H הדגשת כותרות
הדגשת קישורים
תיאור תמונות
מונוכרום
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה