ארזי עדן- עיצוב בעץ ארז     072-2367727      077-4403998     054-4565835       loghome.il@gmail.com

כמה מילים על בריכות שחיה ביתיות


חברת ארזי עדן הינה חברה מוכרת העוסקת בתחום הבנייה מעץ הארז, ומייצרת מוצרים רבים ממנו: החל מרהיטים ומוצרי גינה שונים ועד לבניית בריכות שחיה ביתיות.
החברה הוקמה לפני יותר משני עשורים וכיום היא נחשבת לאחת מהמובילות ומהמקצועיות בתחומה.
חברת ארזי עדן בונה את כלל המוצרים שלה מעץ הארז. מעבר להיותו של עץ הארז מרשים וגבוה מאוד, הוא ידוע זה מכבר ביכולותיו המיוחדות להתמודדות עם תנאי לחות ומזג אוויר קשים – ובשל כך נחשב לחומר גלם איכותי בבניית מוצרי עץ רבים.

היתרונות של בריכות שחיה ביתיות

האם חשבתם איזה אופי מיוחד יהיה למסיבה או לכל אירוע כאשר תוסיפו אליהם גם שחיה בבריכת שחיה ביתית? האם תרצו לארח את החברים של ילדיכם למסיבת בריכה בחצר ביתכם? בעזרת בריכת שחיה ביתית תוכלו בהחלט לעשות זאת בקלות רבה! בריכות שחיה ביתיותהוסיפו לכך את היתרונות שיש לעץ הארז שהזכרנו קודם לכן ואת החיסכון המשמעותי בעלויות שתחסכו כשתקיימו את האירועים בביתכם ולא במקום חיצוני, ותגלו כי מדובר בפתרון נוח מאוד לכל הדעות; מעתה לא תצטרכו להשכיר וילה עם בריכה במידה ותרצו לערוך אירועים מסוימים (אם למשל חשבתם לעשות מסיבת בריכה), אלא פשוט לקיים אותם בביתכם. כך תוכלו לחסוך כסף וזמן רב.

אם אתם מעוניינים בבריכת שחיה ביתית – פנו למקצוענים בתחום

לאחר שקראתם על היתרונות של בריכות שחיה ביתיות, עליכם לדעת כי משימת בניית בריכת השחיה הביתית תהיה פשוטה וקלה עבורכם במידה ותפנו לאנשי המקצוע הנכונים; הם ידעו להתאים את חומר הגלם בצורה המיטבית ביותר ולתכנן את צורת הבריכה בהתאם לתנאים ולמידות הקיימות בשטח הרלוונטי. לכן, לפני שאתם בוחרים לבנות בריכה – דאגו להתייעץ עם איש מקצוע על התנאים המצויים בשטח שבו תרצו להקים את הבריכה.
זאת ועוד, תוכלו לפנות לחברתנו ואנו נדאג ללוות אתכם בתהליך הבנייה של בריכת השחיה: משלבי הייעוץ והתכנון בהתאם לתנאים בשטח, ועד לתהליך הבנייה עצמו.
לקוחותינו אשר התקינו בביתם בריכת שחיה יכולים להעיד על איכות החומרים אשר השתמשנו בהם, על המקצועיות של תהליך ההתקנה ועל השירות המסור לאורך כל הדרך.

הנכם מוזמנים לחייג אלינו לטלפון 072-2367727 או השאירו פרטים
ראשי: 072-2367727 פקס: 077-4403998 נייד רותי: 054-4565835 דוא”ל: loghome.il@gmail.com
כלי נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
H הדגשת כותרות
הדגשת קישורים
תיאור תמונות
מונוכרום
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה