ריהוט גן מעץ ארז

כמה מילים על ריהוט גן מעץ ארז
ריהוט גן וריהוט עץ בפרט הינו פופולארי ביותר בישראל וניתן למצוא אותו כמעט בכל בית בישראל. ריהוט מעץ יוצר מראה טבעי ומרשים והוא משתלב בהרמוניה עם הטבע.

בין הרהיטים הנפוצים ביותר תמצאו ספסלים, כיסאות, דקים ופרגולות, אדניות ועוד. ריהוט מעץ משרה רוגע, ומחזיר את העץ אל מקומו הטבעי, הלא הוא הטבע. השילוב של ריהוט הגן עם הצמחייה מקנה אווירה פסטורלית ונעימה.

מזג האוויר הישראלי, מתאים לישיבה בחוץ ברוב ימות השנה, ועל זה נוסיף את העובדה כי הישראלים אוהבים מאוד לשבת בחוץ בבתי קפה, במרפסת, או בגינה הפרטית, וליהנות מהשמש.

כיום, כאשר מתכננים בית, אנשים לוקחים אנשי מקצוע כגון אדריכל נוף או מעצב גינות ומשקיעים לא מעט כסף בפיתוח ועיצוב של הגינה הפרטית שלהם. החצר והגינה הם חלק בלתי נפרד מהבית, וגינה יפה יכולה לחולל פלאים במראה הויזואלי של הבית כולו גם מבחוץ.

לריהוט מעץ ארז יש יתרונות רבים, הוא מרהיב ביופיו ומשתלב בהרמוניה עם הטבע. הריהוט עשוי כולו מעץ מלא, דבר המעניק יתרונות רבים על פניי ריהוט מפלסטיק. דבר נוסף וחשוב לא פחות, הוא העובדה שלהבדיל מריהוט עץ מסוגי עץ אחרים, ריהוט העשוי מעץ ארז עמיד לאורך שנים ומצריך תחזוקה מינימאלית בלבד אחת לכמה שנים.

עץ הארז מתאים במיוחד לבניה חיצונית ועמיד לאקלים הישראלי ולכל תנאי מזג האוויר. עץ הארז מתאים לשימוש עם מים ולחות, ולשימוש בכל טמפרטורה, לכן משתמשים בו גם לבניית סאונות והוט-טאב (ג’קוזי מעץ).

עץ הארז אינו נרקב, אינו נסדק, ואף דוחה מזיקים מטבעו. לכן, במידה והחלטתם ללכת על ריהוט גן מעץ, רצוי לשים דגש על איכות העץ, ולהשקיע קצת יותר כסף בריהוט שיחזיק לאורך שנים, ולא בעץ בעל איכות ירודה אשר תצטרכו להחליף כל שנה-שנתיים, כי בסופו של דבר תוציאו את אותו מחיר ואולי אפילו יותר ממה שתשקיעו פעם אחת על ריהוט גן מעץ איכותי כמו עץ הארז.

אז כאשר אתם מחליטים להשקיע בטיפוח החצר/הגינה ועיצובה, השקיעו זמן ומחשבה ותכננו זאת נכון, ואל תשכחו כי השקעה בתכנון ובעיצוב של חצר הבית, משתלמת בסופו של דבר ותורמת לשיפור איכות החיים וניצול זמן הפנאי שלנו. תסכימו שאין כמו לשבת בשמש בחצר עם כוס שתיה קרה וספר, וליהנות מהבריזה הנעימה והאווירה הפסטורלית.

סאונה פנוראמית במחיר מיוחד לקיץ

60,000 ₪ 

38,500 ₪ 

לפרטים צור קשר